Nejlepší střelci vybraných evropských fotbalových lig

PLEJER.CZ - pondělí 01.10.2012

Tabulka střelců vybraných evropských fotbalových lig:

Anglie II. (8. kolo):
7 - Davies (Barnsley), Austin (Burnley),
6 - Becchio (Leeds), Ince (Blackpool), Mackail-Smith (Brighton&Hove), Whittingham (Cardiff), Murray (Crystal Palace),
...
4 - mj. VYDRA (Watford).

Belgie (9. kolo):
7 - Bacca, Sawaneh (Lovaň),
6 - Mbokani (Anderlecht),
5 - Refaelov (oba Bruggy), Jarju (Mons), De Ceulaer, Vossen (oba Genk), Nacho González (Lutych), Berrier (Waregem),
4 - Meunier, Lestienne (oba Bruggy), Ezekiel, Buyens (oba Lutych), Zukanovič (Kotrijk).

Kypr (4. kolo):
7 - Adorno (APOEL),
5 - Spadacio,
3 - REZEK (oba Famagusta), Henrique (Olympiakos).

Maďarsko (9. kolo):
7 - Koltai (Györ),
6 - Simon (Paks),
5 - Coulibaly (Debrecín), Délczeg (Honvéd), Varga (Györ),
...
2 - mj. KREJČÍ (Pécs),
1 - mj. KLEIN (Ferencváros), STŘEŠTÍK (Györ).

Nizozemsko (7. kolo):
7 - Altidore (Alkmaar),
5 - Wilfried Bony (Arnhem), Immers (Feyenoord),
4 - Chery, Holla (oba Haag), Chevalier (Waalwijk), De Leeuw (Groningen), Mertens (PSV), Overtoom (Almelo),
...
1 - mj. KALAS (Arnhem), ČMOVŠ (Nijmegen).

Polsko (6. kolo)
4 - Ljuboja, Saganowski (oba Legia Varšava),
3 - Cetnarski (Slask Vratislav), Slusarski (Lech), Demjan (Bielsko-Biala), Milik (Górnik Zabrze), Piech (Ruch Chorzów), Teodorczyk (Polonia Varšava), Traoré (Lechia Gdaňsk), Wszolek (Polonia Varšava).
...
1 - mj. PAPADOPULOS (Zaglebie Lubin).

Portugalsko (5. kolo):
4 - Cardozo (Benfica), Martínez (Porto), Ghilas (Moreirense), Luís Leal (Estoril),
3 - mj. Edinho,
2 - mj. Cissé, Wilson Eduardo (všichni Coimbra).

Rakousko (10. kolo):
7 - Hosiner (Austria), Soriano (Salcburk),
4 - Boyd (Rapid), Friesenbichler (Wiener Neustadt), Sukuta-Pasu, Okotie (oba Sturm), Falk (Wolfsberger), Berisha (Salzburk),
...
3 - mj. JUN (Austria).

Rusko (10. kolo):
8 - Movsisjan (Krasnodar),
6 - Keržakov (Petrohrad), Danilo Neco (Vladikavkaz), Natcho (Kazaň), Eto'o (Machačkala),
5 - HOLENDA (Rostov), Sapogov (Nižnyj Novgorod), Traoré (Machačkala),
4 - Honda (CSKA Moskva), Lebeděnko (Groznyj), Emenike (Spartak),
...
1 - JIRÁNEK (Groznyj).

Slovensko (11. kolo):
12 - Depetris (Trenčín),
7 - Škutka (Košice), Hodek (Zlaté Moravce),
5 - Sládek (Myjava), Cleber,
4 - Soumah (oba Nitra), Dubek (Ružomberok), Pich (Žilina), Hlohovský (Slovan), DIVIŠ,
...
2 - mj. ČERNÝ,
1 - mj. VARADI (všichni Senica), GROSS (Trnava).

Turecko (6. kolo):
5 - Bulut (Galatasaray), Webó (Büyüksehir), Uche (Kasimpasa),
4 - Pinto (Bursaspor), Yilmaz (Galatasaray),
3 - Kamara (Eskisehirspor), Inceman (Antalyaspor), Kabze, Stancu (oba Orduspor), Zec (Genclerbirligi),
...
1 - mj. SIVOK (Besiktas).

Ukrajina (10. kolo):
13 - Mchitarjan (Šachtar Doněck),
8 - Ideye (Dynamo Kyjev),
5 - Giuliano (Dněpropetrovsk), Júnior Moraes (Metalurg Doněck), Cleiton (Metalist Charkov), Alex Teixeira (Šachtar Doněck).

Norsko (24. kolo)
12 - ONDRÁŠEK (Tromsö), Angan (Molde), Durdič (Haugesund),
10 - Ojo (Brann), Söderlund (Haugesund), Kamara (Strömsgodset),
9 - mj. DOČKAL (Rosenborg)

(ČTK)